Przejdź do głównej zawartości

Miłość

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
       
Miłość piękna, tajemnicza
Zmieniająca swe oblicza
Raz jest piekna lub okrutna
Raz radosna albo smutna
Lecz to szczęście kiedy młoda
I na starość ta sama osoba.
       
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

                               
     I mamy już luty, moje życie trochę zwolniło, bonus od losu w postaci tygodniowego urlopu pozwala zregenerować siły i skupić się na najblizszych. Okazją są walentynki, choć nie tylko w tym dniu powinnismy okazywać sobie miłość, życzliwość, oddanie.
    Moja wydziergana Walentynka powędrowała do pewnego wyjątkowego chłopca, który od sześciu lat zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach.
    Wzór według którego została wykonana pochodzi z Diany nr. 1/2014.
Życzę wszystkim w tym wyjątkowym dniu wiele miłości....❤️

Komentarze

 1. Piękna serweta! A jak masz możliwość, to odpocznij, zwolnij na kilka dni i nabierz sił na kolejną falę pracy, robótek i codziennego wiru :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za miłe słowa, zawsze mam tyle planów i odpoczywam aktywnie. Najważniejsze że nie w pracy🙂Pozdrawiam😉

   Usuń
 2. Piękna serwetka, urokliwa bardzo. To prawda, kochamy cały rok, a nie tylko w Walentynki. Dużo miłości życzę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Chabrowa serwetka

Chwilowa cisza zapanowała na moim blogu spowodowana nadmiarem pracy ale już się poprawiam. Czasem odnoszę wrażenie że czas pędzi za szybko by pomieścić obowiązki, sytuację ratuje perspektywa tygodniowego urlopu pod koniec miesiąca.       Wracając dziś z porannego biegania dostrzegłam kwitnące chabry i pomyślałam że podkreślą kolor serwetki którą zrobiłam jakiś czas temu i która czekała na pokazanie się w pełnej krasie. Wzór pochodzi z Sabriny nr. 2/2012, wykonana kordonkiem Kaja szydełko nr 1.0, średnica 30cm.      Właściwie to miałam pokazać Wam coś innego ale to następnym razem gdy zrobię zadowalające fotki. Ula Dziergula pozdrawia Czytelników

Chusta „Lost in Time”

Skoro jesień rozgościła się za oknami na dobre pora zadbać o własny komfort i wygląd podczas spacerów podziwiając jesienną aurę.
     Znalazłam na Facebooku grupę  „Chusty i szale razem dziergane”  poprosiłam o przyjęcie i inspiruję się pracami wykonywanymi przez bardzo kreatywne dziewczyny. Jednym z projektów była Chusta „Lost in Time”.  Jedno podejście do niej  już miałam, co prawda chusta z tego nie wyszła, ale poducha spisuje się bardzo dobrze. Chusta wciąż nie dawała mi spokoju i po zaopatrzeniu się w odpowiednią włóczkę - Drops delight kolor nr. 09 o składzie 75%wełny i 25% poliamidu i szydełko nr. 4.0 zabrałam się do pracy. Wzór w pełni zasługuje na nazwę, zagubiłam się w czasie. Praca nad realizacją projektu Johanny Lindahl zabrała mi znacznie  więcej czasu i zużyłam więcej włóczki niż przewidywałam, dwa razy odwiedzałam sklep w którym się w nią zaopatrywałam.  W sumie zużyłam dziewięć motków, wielkość po wypraniu i zablokowaniu to 1.60cm x 80cm. Z ukończonego projektu je…

Obrębiona serweta

Powoli kończę pozaczynane prace  bo był moment że miałam ich jednocześnie kilka a nie lubię rozgrzebanej roboty. Teraz  mam jeszcze dwie w tym jedną w priorytecie. W kolejce prośby i obietnice, a czas jak zwykle u mnie to niedoczas.
   Polubiłam obrębiać kawałki tkaniny bo serwety które z nich powstają mają wg mnie niepowtarzalny charakter. Kawałek tkaniny przechodzi metamorfozę stając się rękodziełem. Ta którą Wam prezentuję została obrębiona wstępnie fastrygą przy użyciu igły a następnie szydełkiem nr. 1.25. Kordonek to Kaja ,szerokość plisy 6cm, wzór jest dostępny na Pintereście. Kolor różowy  ma w sobie słodycz i dziewczyński urok.
         A co Wy myślicie o takim wykorzystaniu resztek tkanin? 

UlaDziergulapozdrawiaCzytelników